Pembe Maske Siparişi Ver

Özel Kampanya

2 Adet ve Üzeri Orjinal Pembe Maske Yüz Maskesi alan herkese
Piyasa fiyatı 89 TL olan Orjinal Pembe Maske Vücut Maskesi Hediye..!


Pembe Maske Vücut Maskesi Kullanımı;

Uygulamaya başlamadan önce duş almanız etkilerini arttırmak için önemli bir adımdır. 

Maskenizi sorunlu bölgelerinize cildiniz gözükmeyecek kalınlıkta uygulayınız, 30 -40 dakikalık kuruma süresini tamamladıktan sonra cildinizden soyarak çıkartabilirsiniz. 

Sonuçları tam olarak gözlemleyebilmek için maskeyi beş gün süre ile ara vermeden her gün uygulayınız.

İçindekiler: Water, ethyl alcohol, glycerine, tocopheryl acetate, bisabolol, linoleic acid, ascorbic acid, elastin, kolajen, hyalunoric acid, tea tree oil, lemonen, aloe vera oil, rose oil, apricot oil, kaoline, imidazoline urea, edta, It may contains dyes & pigments (CI: 16255, 16035, titanium oxide)

Pembe Maske Kullanımı Pembe Maske Yüz Maskesi Kullanımı;

Uygulama yapılmadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız.

Maskeyi tüm yüzünüze (tercihen boyun bölgesinde de kullanılabilir) yoğun bir şekilde sürünüz.

30-40 dakika kadar yüzünüzde bekletip tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra soyarak yüzünüzden çıkarınız. 

Bu uygulamayı beş gün süre ile her gün gerçekleştiriniz.

Pembe selülit maskesinin içeriği: 
Water,ethyl alcohol,glycerine , tocopheryl acetate , bisabolol , linoleic acid , ascorbic acid , elastin,kolajen,hyalunoric acid , tea tree oil , lemonen , aloe vera oil , rose oil , apricot oil ,peppermint oil, thyme oil, rosemary oil, menthol, kaoline , imidazoline urea , edta , It may contains dyes & pigments ( CI: 16255 , 16035 , titanium oxide )     

Pembe Maske Kullanıcı Yorumları, Soru ve Cevapları

Nesrin Akdağ (soru);
Soru:1 tüpü kaç kere kullanabilmekteyiz.
Cevap: 1 tüp toplamda 5 kullanımlıktır. 5 gün arka arkaya uygulama yapabilmektesiniz. Bölgede ki problemin yoğunluğuna göre 1 ay boyunca aralıksız pembe maskeyi kullanabilmektesiniz.

aygül demirci (yorum);
merhaba 5 seanslık bir uygulama yaptım ve gerçekten sonuç başarılı devam etmeyi düşünüyorum kullanmak isteyenlere tavsiye ederim.

hayriye çukurcı (yorum);
3. günümdeyim kullandığım süre boyunca hiç makyaj yapmadım ve dışarıya çıktığımda yüzüme ferahlık geldiğini hissediyorum sanki yüzümdeki gözeneklerin hepsi tıkanmış cildim hiç hava almıyormuş gibi hissettim cildim konusunda yaşadığım sıkıntıların 3 tüp ile sona ereceğini düşünüyorum ve bir tüp sipariş daha verdim

Eren Özver (yorum);
umarım memnun kalırım.

emel (yorum);
2. günümdeyim yüzümde ki ferahlığı ve yağlı bir cildin yavaş yavaş sanki azaldığını hissediyorum.

NERİMAN HAMARCI (yorum);
Mutluyum huzurluyum teşekkürler pembe maske ve ekibi...

Ayşe ÖZGÜL (soru);
Soru:Bir çok internet sitesini inceledim. Kimi sitelerde pembe maske ürünleri 29 TL, 39 TL, 49 TL ve benzeri fiyatlara satılmaktadır. Ancak sitenizde ki pembe maske ürünü 79 TL den satılmaktadır. Bu kadar çok çeşit olmasında ki ve fiyatların farklılık göstermesindeki sebep nedir?
Cevap:İnternet sitemizde satışa sunulan ve tüketicinin beğenisini kazanan ürünümüzün satış fiyatı 79 TL dir. İçeriğinde olması gereken bileşenlerin doğru formülizasyon ve miktarlarda konulduğundan dolayı ürün maliyeti yukarıda belirtmiş olduğunuz fiyatların çok daha üzerine çıkabilmektedir. Ucuz fiyatlarda satılmaya çalışılan pembe maske adı altında piyasada yer edinmeye çalışan firmalar ve ürünleri 2. hatta ve hatta 3. kalite ürünlerdir. Satışını yaptığımız ürünorjinal pembe maske olarak nitelendirilebilir. Sağlığınızı ve yüz güzelliğinizi kaybetmemek için lütfen taklit ürünlerden kaçının orjinal pembe maske kullanın.

Pembe Maske Siparişi Ver
Pembe Maske Kurumsal Çağrı Merkezi, Bilgi ve Sipariş Telefonlarımız
Sipariş ve Bilgi Telefon :  0212 278 77 97
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :